93 748 00 15

Equip humà

 Eso Nom Correu
DIRECCIÓ GENERAL

Xavier Sanuy Castells

xavi.sanuy@jviladoms.cat

DIRECCIÓ

Guadalupe García Ortiz

lupe.garcia@jviladoms.cat

COORDINACIÓ PEDAGÒGICA

Roger Soria

roger.soria@jviladoms.cat

     

CAP D'ÀREA I COORDINACIÓ

   

 Cap d'àrea Comunicativa i Lingüística

Marta Planas Ginés

marta.planas@jviladoms.cat

Cap d'àrea Tercer Idioma

Àngel Cruz Arenas

angel.cruz@jviladoms.cat

Cap d'àrea STEM

Javi Guerrero

javi.guerrero@jviladoms.cat

Cap d'àrea Artística i Cultural

Eduard Hor

eduard.hor@jviladoms.cat

Cap d'àrea d'innovació i coord. TIC'S

Xavier Patiño  i Vidal

xavi.patinyo@jviladoms.cat 

Coordinació Piscopedagògica

Montserrat Sánchez

montserrat.sanchez@jviladoms.cat

Coordinació Tr@ms

Xavier Patiño i Vidal

xavi.patinyo@jviladoms.cat
     

TUTORS/ES

   

1r ESO

Josep Mª Pla

josep.m.pla@jviladoms.cat

2n ESO 

Javi Guerrero

javi.guerrero@jviladoms.cat

3r ESO

Sarai Garcia

sarai.garcia@jviladoms.cat

4t ESO

Anna Ledesma 

anna.ledesma@jviladoms.cat