93 748 00 15

Equip humà

 Batxillerats Nom Correu

DIRECCIÓ GENERAL

Xavier Sanuy Castells

xavi.sanuy@jviladoms.cat

DIRECCIÓ

 Guadalupe García Ortiz  lupe.garcia@jviladoms.cat

COORD. PEDAGÒGICA BATXILLERATS

Xavier Martín López

xavi.martin@jviladoms.cat

     

 CAPS D'ÀREA I PROJECTES 

   

 Cap d'àrea Comunicativa i Lingüística

Marta Planas Ginés

marta.planas@jviladoms.cat

Cap d'àrea Tercer Idioma

Àngel Cruz Arenas

angel.cruz@jviladoms.cat

Cap d'àrea STEM

Josep Alcalde Aparicio

josep.alcalde@jviladoms.cat

Cap d'àrea Artística i Cultural 

Xavier Patiño  i Vidal

xavi.patinyo@jviladoms.cat

Cap d'àrea d'innovaciò i coord. TIC'S

Xavier Patiño  i Vidal

xavi.patinyo@jviladoms.cat 

Coordinació Piscopedagògica i orientació

Montserrat Sánchez

montserrat.sanchez@jviladoms.cat

 Coordinació Tr@ms

Xavier Patiño  i Vidal

xavi.patinyo@jviladoms.cat 

     

TUTORS/ES

   

1r Btx Arts Itinerati 1

Sol Punsola Gineste

 sol.punsola@jviladoms.cat

1r Btx Ciències B Itinerari 2

Josep Alcalde Aparicio

josep.alcalde@jviladoms.cat

1r Btx Ciències Salut A Itinerari 3

Àngels Bartis Horts

angels.bartis@jviladoms.cat

1r Btx Tecnologia Itinerari 4

Josep Alcalde Aparicio

josep.alcalde@jviladoms.cat

1r Btx Ciències Socials A Itinerari 5

Àngels Llonch C

angels.llonch@jviladoms.cat

1r Btx Ciències Socials B Itinerari 6

Guillem Mases Viñas

guillem.mases@jviladoms.cat

1r Btx Humanitats Itinerari 7

Guillem Mases Viñas

guillem.mases@jviladoms.cat

     

2n Btx Arts Itinerari 1

Eduard Hor Flandes

eduard.hor@jviladoms.cat

2n Btx Ciències B Itinerari 2

Carla Oliver García

carla.oliver@jviladoms.cat

2n Batx Ciències Salut A Itinerari 3 Rosa Murgó Bacardit rosa.murgo@jviladoms.cat

2n Btx Tecnologia Itinerari 4

Carla Oliver García

carla.oliver@jviladoms.cat

2n Btx Ciències Socials A Itinerari 5

Gemma Fernández

gemma.fernandez@jviladoms.cat

2n Btx CS B Gestió Itinerari 6

Josep M. Pla Novell

josep.m.pla@jviladoms.cat

2n Btx Humanitats Itinerari 7

Gemma Fernández H.

gemma.fernandez@jviladoms.cat